Gräf & Stift
5 S/W Werksfotos, LKW und Busse, teilweise gestempelt "Günther Hamm Klosterneuburg", neuwertig
14.06.2014 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 50,-
EUR 0,-
- Vyvolávací cena:
EUR 20,-
Gräf & Stift
Po-Pá: 10.00 - 16.00
oldtimer@dorotheum.at +43 1 515 60 428 |
Aukce: | Historická motorová vozidla |
Datum: | 14.06.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Vösendorf |
Prohlídka: | 12.06. - 14.06.2014 |
Položky z jiných aukcí
- Brillantohrschrauben zusammen ca. 0,50 ct
- Diamant/Saphir-Ring
- Korallenbrosche