Alfred Kubin *
(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt) Mappe "Rauhnacht", im Stein signiert A Kubin, Inhaltsangabe signiert Kubin, 13 Federlithografien 1925, Raabenr. 281, Blattgrößen ca. 36 x 47 cm, Mappe fleckig (CW) Ruf 700
Expert: Christian Wiesinger
28.05.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Alfred Kubin *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 28.05.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 19.05. - 28.05.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 900,- -
Vyvolávací cena: