Ludwig Heinrich Jungnickel *
(Wunsiedel 1881-1965 Wien) "Gazellen", rechts unten monogrammiert L. H. J., Mischtechnik auf Papier, ca. 37 x 41 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt (CW) Ruf 1400
Expert: Christian Wiesinger
28.05.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-
Ludwig Heinrich Jungnickel *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 28.05.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 19.05. - 28.05.2014 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.500,-