Otto Rudolf Schatz *
(Wien 1901-1961) "Landschaft mit Burg", links unten monogrammiert ORS, Mischtechnik, Passepartout-Ausschnitt ca. 9 x 8,5 cm, verglast, gerahmt (CW) Ruf 1400
Expert: Christian Wiesinger
28.05.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-
Otto Rudolf Schatz *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 28.05.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 19.05. - 28.05.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 220,- -
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena: