Wilhelm Kaufmann *
(Wien 1895-1975) "Gebirgslandschaft", rechts unten signiert Wilhelm Kaufmann, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 50 x 70 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt (CW) Ruf 450
Expert: Christian Wiesinger
28.05.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Wilhelm Kaufmann *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 28.05.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 19.05. - 28.05.2014 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.800,- do EUR 3.500,-