Paul Unbereit
(Berlin 1884-1937 Wien) Innenhof in der Wachau (ß), signiert P. Unbereit, Öl auf Karton, 30 x 23 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
28.05.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Paul Unbereit
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 28.05.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 19.05. - 28.05.2014 |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 690,- -
Vyvolávací cena: