Louis Wöhner *
(Coburg 1888-1958 München) Hintertux in den Ötztaler Alpen, Öl auf Leinen, signiert Louis Wöhner, 65 x 85 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
14.05.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Louis Wöhner *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 14.05.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 03.05. - 14.05.2014 |