Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) "Sternstunde" Lithographie in Farbe, signiert Kumpf, betitelt, Nr. 68/350, 40,6 x 29,7 cm. gerahmt verglast.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
14.05.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 14.05.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 03.05. - 14.05.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 900,- -
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 380,-