Hans Tschelan *
(Wien 1873-1964) Markttreiben im Orient, signiert H. Tschelan, Öl auf Holz, 34,5 x 29 cm, gerahmt, (W)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
06.05.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.750,-
- Vyvolávací cena:
Hans Tschelan *
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Starožitnosti, Obrazy |
Datum: | 06.05.2014 - 15:00 |
Prohlídka: | 02.05. - 06.05.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena: