Anton Lehmden *
(Nitra/Slowakei 1929 geb.) "Landhaushof in Klagenfurt", signiert Lehmden, die Nr.1/50, Radierung, 40 x 29,5 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.05.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Anton Lehmden *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.05.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 30.04. - 07.05.2014 |