Reinhard Brandner*
(Klagenfurt 1938 geb.) "Klangzauber", signiert R. Brandner, die Nr.33/77, Manugrafie, Ausschnitt 20 x 16 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.05.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Reinhard Brandner*
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.05.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 30.04. - 07.05.2014 |