Diamant Kulturperlenring
Gold 750, Altschliffdiamanten zus. ca. 0,25 ct, Arbeit 1. Drittel 20. Jhd.,5,2 g, RW 58øx
Expert: Dorothee Ganter
Dorothee Ganter
+43-1-515 60-336
juwelenauktion@dorotheum.at
07.05.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Diamant Kulturperlenring
Expert: Dorothee Ganter
Dorothee Ganter
+43-1-515 60-336
juwelenauktion@dorotheum.at
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.05.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 30.04. - 07.05.2014 |