Franz Xaver Pieler
(1876-1952) Umkreis/Circle Blumenstillleben, Öl auf Holz,32,5 x 23,5 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
29.04.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 375,-
- Vyvolávací cena:
Franz Xaver Pieler
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Starožitnosti, Obrazy |
Datum: | 29.04.2014 - 15:00 |
Prohlídka: | 24.04. - 29.04.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena: