Brillant-Korallen-OnyxDamenring
Gold 750, gemarkt Bibigi, Brillanten zus. ca. 0,30 ct, 13,2 g, RW 54 (TH) Ruf 500 øG6
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
15.05.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 688,-
EUR 1.000,- do EUR 1.400,-
- Vyvolávací cena:
Aukce: | Jarní aukce |
Datum: | 15.05.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 05.05. - 15.05.2014 |