Viktor Pipal *
(Samac/Bosnien 1887-1971 Wien)"Wiener Vorstadt", unten signiert Viktor Pipal, Aquarell auf Papier, ca. 34 x 46 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Passepartoutrand etwas fleckig, Rahmen etwas beschädigt (CW) Ruf 500
Expert: Christian Wiesinger
14.05.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 625,-
EUR 1.000,- do EUR 1.400,-
- Vyvolávací cena:
Viktor Pipal *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Jarní aukce |
Datum: | 14.05.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 05.05. - 14.05.2014 |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-