Edward Harrison Compton *
(Feldafing, Bayern 1881-1960) "Wasserfall", links unten signiert und datiert E. Harrison Compton 1946, Öl auf Leinwand, ca. 104 x 85 cm, gerahmt (CW) Ruf 3400
Expert: Christian Wiesinger
14.05.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 4.250,-
EUR 6.000,- do EUR 9.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 3.400,-
Edward Harrison Compton *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Jarní aukce |
Datum: | 14.05.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 05.05. - 14.05.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: