Hanns Kobinger *
(Linz 1892-1974 Gramastetten) "S. Terenzo la Spezia", signiert, datiert H. Kobinger 8.10.1965, sowie im Stock monogrammiert HK, Holzschnitt, Stockgröße 48 x 36,5 cm, verglast, gerahmt, gering fleckig Rahmen abgerieben
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
22.04.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Hanns Kobinger *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 22.04.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 14.04. - 22.04.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena: