Andy Warhol
(Pittsburgh 1928-1987 New York) "Pander Drummer" Granolithographie in Farbe, nach Andy Warhol, drucksigniert, Nr. 1920/5000, Passep. Ausschnitt 40,5 x 30,5 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
16.04.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 130,-
- Vyvolávací cena:
EUR 95,-
Andy Warhol
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 16.04.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 05.04. - 16.04.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena: