Ludwig Heinrich Jungnickel *
(Wunsiedel 1881-1965 Wien) 3 Bilder "Tierfabeln", Lithografien in Farbe, Passepartout-Ausschnitte ca. 15 x 12 cm, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
16.04.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Ludwig Heinrich Jungnickel *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.04.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 07.04. - 16.04.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena:
EUR 130,-