Werner Augustiner *
(Graz 1922-1986) Betitelt "Susi", links unten signiert und datiert Augustiner 19.5.(19)84, Kohlezeichnung auf Papier, Blattgröße ca. 50 x 35 cm, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
16.04.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Werner Augustiner *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.04.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 07.04. - 16.04.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Werner Augustiner *, 2 Bilder:
Vyvolávací cena: