Hannes Mlenek *
(Wr. Neustadt 1949 geb.) 3 Akte, Collagen mit Mischtechnik, signiert Ham, 30 x 21 cm. und 35 x 25 cm gerahmt, verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
07.05.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 750,-
- Vyvolávací cena:
Hannes Mlenek *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 07.05.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 22.04. - 07.05.2014 |