C. Stoitzner, Anfang 20. Jh.
"Im Weinkeller" Öl auf Holz, signiert C. Stoitzner 41 x 25 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
07.05.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
C. Stoitzner, Anfang 20. Jh.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 07.05.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 22.04. - 07.05.2014 |