Brillantherrenschmuckgarnitur
Gold Weißgold 750, Brillanten zus. ca. 0,20 ct, behandelte Lapis Lazuli, best. aus: 1 Krawattenspange mit Sicherheitskettchen, 2 Manschettenknöpfe, 29 gøg25
09.04.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Brillantherrenschmuckgarnitur
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 09.04.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 02.04. - 09.04.2014 |