Maler Anfang 20. Jhdt.
"Blumenvase", signiert Frentzel, Öl auf Karton, 51 x 67,5 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
09.04.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 110,-
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Maler Anfang 20. Jhdt.
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 09.04.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 02.04. - 09.04.2014 |