Brillantring
Gold 585, tlw Silber, Altschliffbrillant ca.0,25 ct Achtkantdiamanten zusammen ca. 0,12 ct, RW 49, Amtspunze von 1872-1922, 1,4 gøx
09.04.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Brillantring
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 09.04.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 02.04. - 09.04.2014 |