Pepi Maier *
(Passau 1959 geb.) "Ohne Titel", signiert Pepi Maier, Mischtechnik auf Papier, datiert 2001, 49,5 x 40 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
09.04.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Pepi Maier *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 09.04.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 02.04. - 09.04.2014 |