Erwin Eugen Ertl *
(20. Jhdt.) "Hochalmfall Maltatal", signiert Erwin Eugen Ertl, datiert 1954, Öl auf Leinwand,85 x 74,5 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
09.04.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Erwin Eugen Ertl *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 09.04.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 02.04. - 09.04.2014 |