Alexander Scherban *
(Wien 1886-1964 Nürnberg) Hochgebirge, signiert, datiert Alex Scherban 36, Öl auf Karton, 25 x 34,5 cm, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
07.04.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Alexander Scherban *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.04.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 31.03. - 07.04.2014 |