Peter Rober Keil *
(geb. 1942 Züllerau/Pommern) "Blue Picasso", signiert P. Keil, Öl auf Malkarton, Bildausschnitt 33 x 33 cm, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
07.04.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Peter Rober Keil *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.04.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 31.03. - 07.04.2014 |