Hermann Schmid
(Steyr 1870 geb.) Betitelt "Ruine in Schönbrunn", Rückseite mit altem Klebezettel Hermann Schmid Wien, Aquarell auf Karton, ca. 39 x 26 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
02.04.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 280,-
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Hermann Schmid
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.04.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 24.03. - 02.04.2014 |
Položky z jiných aukcí
- Hanni Rühm-Klewan *, 2 Bilder:
- Wiking Auto Modelle 1:87, ca.180 Stk.,
- LKW "Ford Transit Connect Basis 230L 1,8 TDCi",