Ludwig Drahosch *
(Wien 1969 geb.) 7 Gratien, Öl auf Leinen, Monogrammiert "LD" 150 x 170 cm. ungerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
02.04.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-
Ludwig Drahosch *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 02.04.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 22.03. - 02.04.2014 |
Položky z jiných aukcí
- Brillant-Damenring ca. 0,30 ct
- Brillant Damenring zus. ca. 0,90 ct
- PKW "Citroen Berlingo Multispace Blue HDi 100 Flash",