Luigi Kasimir *
(Pettau 1881-1962 Wien) Nationalbibliothek, Radierung in Farbe signiert Nl. Luigi Kasimir, 55 x 40,5 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
02.04.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Luigi Kasimir *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 02.04.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 22.03. - 02.04.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: