Altschliffdiamant und Brillantring, zus. ca. 0,55 ct
Gold 585, RW 59, 4,5 gøG4
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
15.11.2017 - 14:23
- Vyvolávací cena:
Gold 585, RW 59, 4,5 gøG4
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 15.11.2017 - 14:23 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |