Ohrgehänge um 1900
Gold 580, Amethyste, Citrine, Imitationssteine, österr. Amtspunze 1872-1922 (Fuchskopf), 7,6 g, Länge ca. 45 mm, Altersspuren
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
15.11.2017 - 14:36
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Ohrgehänge um 1900
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 15.11.2017 - 14:36 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |