Künstler um 1880
Große Landschaft mit Tierherde, Öl auf Leinwand, 100,5 x 148,5 cm, gerahmt, (W)
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
24.03.2014 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 844,-
- Vyvolávací cena:
Künstler um 1880
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Starožitnosti, Obrazy |
Datum: | 24.03.2014 - 14:00 |
Prohlídka: | 20.03. - 24.03.2014 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)