Ludwig Drahosch *
(Wien 1969 geb.) 7 Gratien, Öl auf Leinen, Monogrammiert "LD" 150 x 170 cm. ungerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
19.03.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Ludwig Drahosch *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 19.03.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 08.03. - 19.03.2014 |