Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015) Bronzeskulptur "Frau Lot", partiell grünliche Patina, am Sockel signiert Ernst Fuchs, Exemplarnummer 16/500, Gießermarke, auf Granitsockel montiert, Höhe ca. 44 cm, Breite ca. 15 cm, Tiefe ca. 13 cm (CW) Ruf 1.200
Expert: Christian Wiesinger
22.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 2.465,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Ernst Fuchs *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 22.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 13.11. - 22.11.2017 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 320,-