Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015) Bronzeskulptur "Tanz der Salome", partiell grünliche Patina, Rückseite am Kleidsaum signiert Ernst Fuchs, Exemplarnummer 5/300, Gießermarke, auf Granitsockel montiert, Höhe ca. 43 cm, Breite ca. 24 cm, Tiefe ca. 12 cm (CW) Ruf 1.200
Expert: Christian Wiesinger
22.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 3.190,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Ernst Fuchs *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 22.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 13.11. - 22.11.2017 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 320,-