Paul Flora *
(Glurns 1922-2009 Innsbruck) 2 Bilder, Rückseite betitelt "Rabendurst", "Gondola", rechts unten signiert Flora, Radierungen, tlw. in Farbe, nummeriert 13/200 und 32/200, ca. 11 x 13 cm und 12 x 15 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (CW) Ruf 340
Expert: Christian Wiesinger
21.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.125,-
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Paul Flora *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 21.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 13.11. - 21.11.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: