Diamantsolitär
Ring, Gold 580, ein Altschliffdiamant, ca. 0,65 ct, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 64, 6,6 g
Expert: Julie Leroux Julie Leroux
14.11.2017 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 813,-
- Vyvolávací cena:
Diamantsolitär
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 14.11.2017 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 07.11. - 13.11.2017 |