Brillant Damenring zus. ca. 2,25 ct
Gold 585, ein Altschliffbrillant, ca. 2,10 ct, mehrere kleine Brillanten, zus. ca. 0,15 ct, RW 58, 6,3 gøg6
14.11.2017 - 16:00
- Vyvolávací cena:
EUR 5.000,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 14.11.2017 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 07.11. - 13.11.2017 |