Brillant Damenring
Weißgold 585, Altschliffbrillanten, zus. ca. 0,50 ct, ein synth. Saphir, RW 57, 3 gøg3
Expert: Julie Leroux Julie Leroux
14.11.2017 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 238,-
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Brillant Damenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 14.11.2017 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 07.11. - 13.11.2017 |