Diamant Anhänger
Gold 580/Silber kombiniert, ein Altschliffbrillant und Achtkantdiamanten, zus. ca. 0,60 ct, österr. Amtspunze 1872-1922, 3,9 gøx
14.11.2017 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 813,-
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Diamant Anhänger
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 14.11.2017 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 07.11. - 13.11.2017 |