Altschliffbrillantsolitär Ohrschrauben zus. ca. 1,00 ct
Gold/Weißgold 585, 2,5 g, Gebrauchsspurenøg3
14.11.2017 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.750,-
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 14.11.2017 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 07.11. - 13.11.2017 |