Diamant Damenring
Gold 580, ein Altschliffdiamant, ca. 0,35 ct, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 53, 1,5 gøg2
14.11.2017 - 16:00
- Vyvolávací cena:
Diamant Damenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 14.11.2017 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 07.11. - 13.11.2017 |