Karl Kaufmann
(Neuplachowitz 1843-1905 Wien) Fischer an der Küste im Abendrot, signiert, datiert Karl Kaufmann Wien 1893, Öl auf Holz, 31 x 47,5 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
19.03.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Karl Kaufmann
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 19.03.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 10.03. - 19.03.2014 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-