Ernst Huber *
(Wien 1895-1960) "Dorfansicht", rechts unten signiert E. Huber, Tuschzeichnung auf Papier, ca. 31 x 39 cm, Passepartout, gerahmt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
19.03.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Ernst Huber *
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 19.03.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 10.03. - 19.03.2014 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 6.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 4.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-