Oskar Laske *
(Czernowitz 1874-1951 Wien) Die Tiere, Radierung in Farbe signiert O. Laske, im Stock Drucksignatur O. Laske, betitelt sowie Op. XXIV, ca, 19,5 x 29,5 cm. in Passep. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
15.11.2017 - 16:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Oskar Laske *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 15.11.2017 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 04.11. - 15.11.2017 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.800,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,-