Kurt Mikula *
(Laa a. d. Thaya 1928 geb.) Öl auf Pressplatte, signiert Mikula 1967, 35 x 25 cm., Rahmen beschädigt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
15.11.2017 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 813,-
- Vyvolávací cena:
Kurt Mikula *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 15.11.2017 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 04.11. - 15.11.2017 |