Oswald Kollreider *
(St. Oswald, Osttirol, 1922 geb.) "Puento San Martin" Öl auf Holzplatte, 50 x 70 cm. gerahmt, krakeliert, kleine Abblätterungen
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
15.11.2017 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.063,-
- Vyvolávací cena:
Oswald Kollreider *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 15.11.2017 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 04.11. - 15.11.2017 |